Otsi maetut:

 Tere tulemast Eesti kalmistute kodulehele!

 

Kalmistuportaal koosneb  kõikide kalmistumajanduse infosüsteemiga Haudi ühinenud kalmistute andmetest ja nende kodulehtedest. Portaalist leiate iga kalmistu kohta andmed ja e-teenused, mida konkreetne kalmistu on pidanud vajalikuks Teile avada. Igalt kalmistult saate otsida informatsiooni Teid huvitava kalmulise kohta. Paljudel kalmistutel on kalmistukaart, kus saate leida Teid huvitava hauaplatsi. Võite täita ankeedi, kui Teil on õigus saada platsi kasutajaks valitud kalmistul. Lisaks avaldatakse portaalis  infot lähiajal toimuvate matuste kohta.

 

Platsi kasutajaks registreerinud inimestel on võimalus kasutada konkreetsel kalmistul paljusid e-teenuseid, kasutades ID-kaardiga sisselogimist. Oma hauaplatsil saab anda volitust matmiseks, panna üles infot oma kalmuliste kohta, parandada andmeid, teostada platsi kasutaja vahetuse, loobuda platsist jne.

 

Kalmistute kodulehtedele lisatakse pidevalt juurde informatsiooni nii kultuuri- ja ajaloomälestiste kui ka ajaloost tuntud maetute kohta.

 

Loodame, et kalmistuportaal on suureks abiks kõigile, kelle jaoks minevik on oluline. Kalmistuportaali abil soovime eelkõige hoida, säilitada ja kaasajastada Eesti kalmistukultuuri!

 

Soovime Teile head portaali kasutamist!

 

P.S. Tagasisidet ja hinnangut portaali kohta ootame Webmasteri mailil. Täname!